PROJEKTOWANIE LOGA

Zaprojektuj z nami logo dla Ciebie i Twojej firmy!

Logo firmy to jedna z pierwszych rzeczy przyciągających oko potencjalnego klienta. To właśnie znak twojej firmy pozwoli klientowi na zbudowanie wizerunku kojarzonego z twoją marką i wyróżni cię na tle potencjalnej konkurencji na rynku.

Dzięki odpowiednio wybranej czcionce, kolorystyce, znaku graficznemu oraz starannie wybranemu układowi elementów, klient jest w stanie zobrazować sobie cel i zamysł twojej marki która przy odpowiedniej strategii komunikacji i działaniach marketingowych jest w stanie wyróżnić się na rynku.

Jak działamy?

  • Analiza rynku klienta – zanim rozpoczniemy pracę nad pierwszym prototypem przeprowadzimy staranną analizę rynku klienta, dzięki temu ustalimy wstępne dane do rozpoczęcia prac.
  • Wstępne założenia – na podstawie wcześniej zebranych danych, przygotowywane są założenia ogólne dla konceptów kreatywnych, które umożliwią nam dalsze projektowanie.
  • Projektowanie logotypu – na ostatnim etapie trwają prace projektowe, spośród kilku wybranych propozycji wybierane są te, które w najlepszy sposób oddają założenia przyjęte na wcześniejszych etapach.
Nasza oferta

Tak atrakcyjne ceny tylko u nas!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 511 995 532 lub 579 073 575, aby uzgodnić szczegóły i stworzyć Twoje własne logo!

Wróć na górę