SZKOŁA MASAŻU - NASZA OFERTA

Zawód masażysty to coś dla Ciebie? Jesteśmy najbardziej przyjazną szkołą w Polsce!
Zobacz nasz terminarz szkoleń

Masaż klasyczny

Szkolenie obejmuje masaż klasyczny oraz masaż klasyczny II stopnia zawierającego drenaż limfatyczny oraz masaż izometryczny. Kurs kończy  się egzaminem wewnętrznym  teoretycznym oraz praktycznym. Po ukończeniu szkolenia  wydajemy * zaświadczenie MEN

Masaż izometryczny

Kurs przeznaczony jest dla osób mających podstawowe przeszkolenie w zakresie masażu klasycznego stopnia I. Kurs doskonalący wiedzę i umiejętności.

Masaż Dorna/Breussa

Jest to metoda opracowana przez medycznych laików dla medycznych laików! Każdy może się jej nauczyć w ciągu zaledwie niewielu godzin.

Masaż relaksacyjny

Właściwie dobrany do indywidualnych potrzeb osoby masowanej, doskonale odpręża, uspokaja, wycisza i relaksuje. Szkolenie w pełni przekazuje techniki rozluźniające mięśnie oraz działanie uspokajające

Drenaż limfatyczny

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących kompleksowo poszerzyć swoją wiedzę o najbardziej współczesne, zaawansowane techniki oraz sposoby postępowania manualnym drenażem limfatycznym stosowane najczęściej w terapii obrzęków limfatycznych.

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi – to hawajski masaż uzdrawiający wywodzący się z rejonów Polinezji, w dawnych czasach wykonywany przez Kahunów jako rytuał przejścia w nowy etap życia.

Masaż gorącymi kamieniami

Doskonały masaż który łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych.