Medyk Masaż Gua Sha

Masaż Gua Sha

stacjonarnie lub online (poprzez zoom, koszt pomniejszony o 300 zł od ceny właściwej)

Masaż liftingujący Gua Sha – chińska tradycja

W masażu anti-aging kluczowe jest wywieranie odpowiedniego nacisku na tkanki. Według medycyny chińskiej, w której masaż twarzy znany jest od wieków, w ten sposób pobudza się tkwiące pod skórą kanały energetyczne oraz odprowadza szkodliwe, toksyczne związki. W efekcie cera odzyskuje naturalny blask, staje się gładsza, bardziej jędrna, a jej koloryt ożywiony stąd wiele odmian masażu twarzy które napinają, drenują, rzeźbią, usuwają toksyny, dotleniają a nawet działają immunologicznie pobudzając układ odpornościowy.

Gua Sha to płytka kamienia, która używamy do masażu twarzy, by odmłodzić i ujędrnić naszą skórę. Stymuluje układ limfatyczny, a charakterystyczne ruchy to uciskanie, lekkie drapanie i przesuwanie kamieniem skóry tak, aby zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie chłonki. Zapewnia widoczne i niemal od razu odczuwalne długotrwałe efekty, które trudno uzyskać innym, tak samo przyjemnym sposobem.

Uczestnicy kursu poznają zagadnienia dotyczące układu limfatycznego głowy, pracy nowym narzędziem oraz najlepsze zastosowania Gua-Sha.

Gua Sha to:

  • jedna z najstarszych na świecie technik masażu wspaniały drenaż limfatyczny głęboki relaks i miłe odprężenie pobudzenie pracy narządów wewnętrznych poprawa owalu i struktury twarzy skuteczny lifting poprawa drożności zatok i jakości oddechu technika, która nie omija obszaru głowy!
  • jeden z najlepszych zabiegów „przedweselnych”!
Czas trwania warsztatów 1 dzień. Koszt 890 zł
Po ukończeniu wydajemy dokumentację MEN
Wydane zaświadczenia są gwarancją, że uczysz się u najlepszych a dokumenty spełniają wymogi stawiane przez Ministra Edukacji i Nauki.