naturopata – KURSY ZAWODOWE ORAZ SZKOLENIA

kursy naturoterapii

Naturopata - Kurs

Po ukończeniu szkolenia można przystąpić do egzaminu państwowego, poświadczającego prawo wykonywania zawodu w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach uzyskując tytuł Czeladnik lub Mistrz.

opiekun dziecięcy

Opiekun dziecięcy

Zdobycie kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy, jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, wolontariusz w żłobku lub klubie dziecięcym

masażysta

Masażysta

Zawód masażysty to coś dla Ciebie? Prowadzimy kursy zawodowe, szkolenia oraz warsztaty doszkalające dla masażystów oraz fizjoterapeutów

Zdobądź atrakcyjny zawód i dyplom uznawany w całej UE 

Medyk – Centrum Medycyny Naturalnej przy Śląskim Centrum Edukacji i Usług powstało z myślą o klientach szukających naturalnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych sposobów terapii. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem posiadamy zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Postawiliśmy sobie za cel szukanie możliwych, często trudnych rozwiązań terapeutycznych.

Nasz zespół składa się z farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek, masażystów, fizjoterapeutów, którzy posiadają dodatkowo uprawnienia państwowe w zawodzie Naturoterapeuty. Dzięki tak wykwalifikowanemu personelowi, jako szkoła naturoterapii jesteśmy w stanie pomóc każdemu z naszych klientów.

Prowadzimy również kursy naturoterapii, masaży, refleksoterapii stóp, liczne warsztaty dla Naturopatów i inne, wydając stosowne certyfikaty. Po ukończeniu szkolenia w zawodzie NATUROPATA, można przystąpić za naszym pośrednictwem do egzaminu państwowego, uzyskując prawo wykonywania zawodu w kierunku Naturopata. Chętnie pokażemy Państwu, jak wyglądają obowiązki naturopata – kurs w naszym centrum na pewno dobrze Was do tego przygotuje.

Suche igłowanie

PARAZYTOLOGIA (PASOŻYTNICTWO) dla Naturopatów

PODSTAWY MIKROBIOLOGII LEKARSKIEJ dla Naturopatów

INFORMODIAGNOSTYKA – terapia, elektropunktura  (biorezonans)

IRYDOLOGIA

MIKROSKOPOWE BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI

HIRUDOTERAPIA

LARWOTERAPIA

AKUPUNKTURA UCHA

KRĘGARSTWA

MASAŻ KLASYCZNY  ZDROWOTNY

MASAŻ IZOMETRYCZNY, LIMFATYCZNY

METODA DORNA/BREUSSA

REIKI I, II stopień

Dla kogo?

Jesteś poszukującym wiedzy studentem lub sportowcem, a może potrzebujesz zmiany zawodu?

leczenie pijawkami

TERMINARZ SZKOLEŃ

Prowadzimy szkolenia 24/7

Organizujemy kursy stacjonarne, niestacjonarne, wysyłkowe.

 

OFERTA ZABIEGOWA

Posiadamy  zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Szukamy możliwych często trudnych rozwiązań terapeutycznych.