Medyk O nas

O nas

Zdobądź atrakcyjny zawód i dyplom uznawany w całej UE 

Medyk – Centrum Medycyny Naturalnej  przy Śląskim Centrum  Edukacji i Usług powstał z myślą o klientach szukających naturalnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych  sposobów terapii. Posiadamy  zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Szukamy możliwych często trudnych rozwiązań terapeutycznych.

Nasz zespół składa się z farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek, masażystów, fizjoterapeutów,  którzy posiadają dodatkowo uprawnienia państwowe w zawodzie Naturoterapeuty.

Centrum Medycyny Naturalnej powstał z myślą o klientach szukających naturalnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych  sposobów terapii. Posiadamy  zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Szukamy możliwych często trudnych rozwiązań terapeutycznych.

Prowadzimy również szkolenia w zawodzie NATUROPATA , masaży, refleksoterapii stóp, licznych warsztatów dla Naturopatów i inne wydając stosowne certyfikaty. Po ukończeniu szkolenia w zawodzie NATUROPATA można przystąpić za naszym pośrednictwem  do egzaminu państwowego  uzyskując zawód oraz  prawo wykonywania zawodu w kierunku Naturopata

TERMINARZ SZKOLEŃ

Prowadzimy szkolenia 24/7 Organizujemy kursy stacjonarne, niestacjonarne, wysyłkowe. 

CENNIK USŁUG

Na tej stronie można zapoznać się z cennikiem świadczonych przez nas zabiegów oraz szkoleń.

OFERTA ZABIEGOWA

Posiadamy  zaplecze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Szukamy możliwych często trudnych rozwiązań terapeutycznych.

DYSTRYBUCJA PIJAWEK

Prowadzimy stałą, hurtową oraz detaliczną dystrybucję pijawek hodowlanych przeznaczonych na potrzeby hirudoterapii na terenie całej Polski. Cena detaliczna pijawek to 12 zł/szt. brutto przy ilości do 10 szt.

Kontakt z nami!

Napisz do nas

Email adres
Telefon

+48 511 995 532

Adres

ul. Rogozina 20a
44-310 Radlin