TANAKA - japoński lifting

20 students enrolled
0
0 opinii
  • Opis
TANAKA - japoński lifting

Masaż Tanaka -japoński masaż, który oprócz działania relaksującego, stanowi również nieinwazyjną metodą liftingu twarzy, zapewniającą długotrwałe efekty. Kuracja na twarz składa się z 4 etapów, które poprawiają metabolizm komórkowy, co przyspiesza regenerację skóry, a także ujędrniają, wygładzają i poprawiają koloryt cery.

Tanaka to odmładzający masaż twarzy, polegający na uciskaniu mięśni twarzy w czasie nakładania na skórę pielęgnacyjnych kosmetyków. Japoński rytuał pielęgnacyjny, wykonywany regularnie, poprawia napięcie skóry, wygładza zmarszczki a także zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami.

Azjatyckie rytuały pielęgnacyjne zyskują coraz więcej zwolenniczek na całym świecie. Jednym z nich jest masaż twarzy, stworzony przez japońską kosmetolog Yukoko Tanaka. Polega on na odpowiednim uciskaniu skóry twarzy podczas codziennego nakładania kremu, czyli rano i wieczorem. Intensywność i złożoność technik wchodzących w skład japońskiego masażu twarzy oddziałuje na głęboko położone warstwy skóry i mięśnie. Główny cel japońskiego masażu twarzy stanowi przedłużenie autentycznego i naturalnego piękna, zachowanie zdrowia, zapobieganie chorobom

Możliwość  odmłodzenia nawet o 10 lat
Czas trwania warsztatów 2 dni. Koszt 1550 zł
Po ukończeniu kursu TANAKA – japoński liftingujący masaż wydajemy dokumentację MEN
Wydane zaświadczenia są gwarancją, że uczysz się u najlepszych a dokumenty spełniają wymogi stawiane przez Ministra Edukacji i Nauki.
Wróć na górę