Masaż Kulami Solnymi

10 students enrolled
0
0 opinii
  • Opis
Beznazwy-1

Kurs masażu kulami solnymi

 

Masaż wpływa na nasz stan fizyczny jak i psychiczny. Pomaga nam się odprężyć i zrelaksować. Dzięki niemu możemy uporać się z bezsennością, depresją a nawet pomaga nam walczyć z nałogami.
Odpowiednio dobrany masaż do naszych potrzeb zdecydowanie polepszy stan naszego zdrowia. Zabiegi znane są już od starożytności, dużo wywodzi się z ich kultury i pochodzenia. Najwięcej korzysta się z medycyny masażu z Chin i z Indii. Bardzo intensywnym zabiegiem pielęgnacyjnym jest masaż himalajski.

Masaż himalajski – w jaki sposób przebiega ten masaż?

Rozluźnia on mięśnie ramion, pleców i barków. Wykonuje się go, aby odzyskać dobre samopoczucie umysłowe i fizyczne. Pobudza on metabolizm naszego ciała. Po masażu wzmacnia się nam kręgosłup, ból zostaje zredukowany, mięśnie i napięcia są rozluźnione. Pomaga też przy problemach z niewydolnością krążenia, obrzękach, przykurczach czy chorobach reumatycznych. Nie możemy skorzystać z masażu himalajskiego, jeżeli jesteśmy w ciąży, mamy gorączkę, żylaki, krwiaki, naczyniaki, tętniaki, nadciśnienie, stan zapalny, miażdżyce, menstruację, zapalenie nerwów obwodowych, osteoporozę, zmiany skórne, problemy dermatologiczne, cierpimy na chorobę nowotworową lub jesteśmy po niedawno przebytym zawale. Masaż himalajski wykonywany jest solnymi kulami, idealnie oszlifowanymi z czystej soli himalajskiej. Sól himalajska jest najbardziej czystą odmianą, wydobywaną w Pakistanie. Zawiera głównie sód, cynk, wapń, żelazo, magnez; dlatego jej zabarwienie przechodzi od białego po różowy i ciemnobrązowy.

Masaż himalajski – efekty masażu.

Masaż solami działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie i pomaga leczyć trądzik i łuszczycę. Podczas zabiegu jednocześnie wykonywany jest peeling skóry. Skóra dzięki usunięciu zrogowaciałego naskórka staje się jędrniejsza i nawilżona. Masaż himalajski można stosować praktycznie codziennie. Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Jest on doskonałym detoksem dla naszego organizmu. Po zakończonym masażu na ciało nakładane zostaje ujędrniająco – rewitalizujące masło do ciała.
Masaż kulami solnymi gwarantuje równowagę fizyczną i duchową zdrowie, dobre samopoczucie, ukojenie nerwów. W czasie masażu mięśnie są uciskane. Zabieg doskonale odpręża, przywraca siły witalne oraz redukuje zmęczenie mięśni i stawów, ma właściwości silnie czyszczające i ujędrniające. Usprawnia pracę kładu limfatycznego,
poprawia cyrkulację krwi, jest doskonały w zwalczaniu cellulitu, wspomaga procesy odchudzania i oczyszczania organizmu z toksyn. Rytuał masażu rozpoczynamy przemasowaniem rozgrzewającym olejkiem imbirowym, po czym wykonuje się masaż kulami.

Czas trwania kursu – 1 dzień. Koszt 890 zł

Po ukończeniu kursu masażu Kulami solnymi wydajemy dokumentację MEN.

Na podstawie posiadanych rejestrów wydajemy absolwentom zaświadczenie zgodnie z §22 ust.4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 Marca 2019 r.

Wydane zaświadczenia są gwarancją, że uczysz się u najlepszych a dokumenty spełniają wymogi stawiane przez Ministra Edukacji i Nauki.

Wróć na górę